Meta Verified czyli jak zdobyć niebieski znaczek na Facebooku i Instagramie?

Cześć, tu ja - Marek Gwóźdź

Cześć, tu ja - Marek Gwóźdź

Konsultant,  FB Ads Specialist i Marketing Manager, geek e-marketingu. Potrzebujesz kampanii dedykowanej? Z pewnością Ci pomogę.

Współorganizator największego towarzyskiego turnieju siatkarskiego na świecie (Memoriał Wagnera), specjalista Social Media Ads u Pawła Domagały.

Pracuje z największymi markami w Polsce, Przygotowuje reklamy w 23 krajach Europy jak również w Stanach Zjednoczonych.

📩 Zapytaj mnie o kampanie reklamowe w Meta Ads

Meta Verified to usługa subskrypcji oferowana przez Meta (wcześniej Facebook Inc.), która umożliwia użytkownikom zdobycie weryfikowanego niebieskiego znaczka na Instagramie i Facebooku.

Meta Verified czym jest?

Oto kilka kluczowych informacji na temat tej usługi:

  1. Dostępność: Meta Verified jest dostępne na Instagramie i Facebooku w wybranych regionach. Usługa jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia i nie jest jeszcze dostępna we wszystkich miejscach ani dla firm.
  2. Weryfikacja: Aby zostać zatwierdzonym do subskrypcji Meta Verified, musisz dostarczyć dowód tożsamości wydany przez rząd oraz, o ile to możliwe, filmik selfie, abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość. Dowód tożsamości musi pasować do nazwy profilu i zdjęcia na Instagramie lub Facebooku, na które aplikujesz. Po zweryfikowaniu profilu nie możesz zmienić swojej nazwy użytkownika ani daty urodzenia na swoim profilu bez ponownego przechodzenia przez proces subskrypcji i weryfikacji Meta Verified.
  3. Cena: Meta Verified jest generalnie dostępne w większości regionów za 11,99 USD, gdy subskrybujesz z sieci (tylko Facebook) i 14,99 USD, gdy subskrybujesz w aplikacji.
  4. Istniejące konta: Nie będzie żadnych zmian w kontach na Instagramie lub Facebooku, które już zostały zweryfikowane na podstawie wcześniejszych wymagań. Istniejący posiadacze weryfikowanych odznak mogą również ubiegać się o subskrypcję Meta Verified, jeśli spełniają wymagania dotyczące kwalifikowalności.
  5. Podwójna subskrypcja: Aby korzystać z Meta Verified zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku, musisz subskrybować na każdej aplikacji osobno.
  6. Lista oczekujących: Możesz dołączyć do listy oczekujących na Instagramie lub Facebooku, aby być na bieżąco. Powiadomią Cię, gdy Meta Verified będzie dostępne w Twoim regionie, jeśli jesteś uprawniony. Dołączenie do listy oczekujących nie gwarantuje wcześniejszego dostępu do Meta Verified.

Pamiętaj, że ceny mogą się różnić w zależności od regionu i nie będą dostępne, jeśli Meta Verified nie zostało jeszcze wprowadzone w Twoim regionie.

Proces weryfikacji dla Meta Verified obejmuje kilka kroków:

  1. Podanie informacji: Musisz dostarczyć dowód tożsamości wydany przez rząd oraz, o ile to możliwe, filmik selfie. Dowód tożsamości musi pasować do nazwy profilu i zdjęcia na Instagramie lub Facebooku, na które aplikujesz.
  2. Sprawdzenie: Twoja tożsamość zostanie potwierdzona przez Meta przed zatwierdzeniem subskrypcji Meta Verified.
  3. Zmiana informacji: Po zweryfikowaniu profilu nie możesz zmienić swojej nazwy użytkownika ani daty urodzenia na swoim profilu bez ponownego przechodzenia przez proces subskrypcji i weryfikacji Meta Verified.

Pamiętaj, że spełnienie tych wymagań nie gwarantuje automatycznego otrzymania statusu weryfikowanego. Meta ma ostateczne słowo w kwestii decyzji o weryfikacji.

Opłata za subskrypcje Meta Verified

Opłata za subskrypcję Meta Verified jest pobierana na początku każdego cyklu subskrypcji. Czyli płacisz za subskrypcję z góry, na początku każdego miesiąca.

Cena subskrypcji zależy od regionu i platformy, z której korzystasz do subskrypcji. Generalnie, koszt wynosi 11,99 USD, gdy subskrybujesz z sieci (tylko Facebook) i 14,99 USD, gdy subskrybujesz w aplikacji.

Pamiętaj, że ceny mogą się różnić w zależności od regionu i nie będą dostępne, jeśli Meta Verified nie zostało jeszcze wprowadzone w Twoim regionie.

 

Włącz teraz: Introducing Meta Verified

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + 8 =