Zróbmy coś razem

Tak naprawdę nienawidzę pracować.

Bo swojej działalności nie traktuję jako pracy.

Bardzo lubię to, co robię!

Ciągle próbuje dowiedzieć się więcej. Od lat zbieram doświadczenie w najróżniejszych projektach.

Możesz do mnie zawsze zadzwonić i napisać - klientów traktuje jak partnerów!

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci rozwijać biznes długofalowo to dobrze trafiłeś/-aś!

Podziałajmy razem


Spróbujemy połączyć siły?


  Krystian Janisz

  Od kiedy poznałem Marka - zawsze wykazywał się profesjonalizmem. Życzliwy, zawsze służy radą, gdy się o nią poprosi. Człowiek o wielu pomysłach i dużym sercu do siatkówki. Myślę, że to jaki sukces osiągnął Memoriał Wagnera jest dużą zasługą pracy, jaką wykonał Marek 👏

  Krystian Janisz Dyrektor organizacyjny w #VolleyWrocław

  Magdalena Wróbel-Gajos

  Marek jest osobą niezwykle pozytywną i pomocną. Profesjonalista w swojej branży. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Zawsze gotowy do działania, zaangażowany i konsekwentny, a przy tym szczery, przyjazny i uprzejmy. Zawsze można na niego liczyć.

  Magdalena Wróbel-Gajos General Manager Zulian Aparthotel

  Sylwia Kociszewska

  Serdecznie polecam współpracę z panem Markiem w zakresie wdrażania kampanii sponsorowanych w oparciu o narzędzia Facebook. Współpracowaliśmy przez 5 miesięcy skutecznie realizując cele sprzedażowe dotyczące różnych obszarów operacyjnych hotelu. Panie Marku, Dziękuję za zaangażowanie, pogodę ducha i profesjonalne wsparcie.

  Sylwia Kociszewska Marketing & Social Media Coord. w Art` Impression Catering Sp. z .o.o.

  Iga Socik

  Marek is a motivated, forward thinking and also intelligent Marketing Specialist who has lots of knowledge in his field. He is very thorough in everything he does and can be depended upon to get the job done. I would recommend him with any project that requires the very best in Facebook Ads execution. He learns quickly and I would love to work with Marek once again in the future!

  Iga Socik Account Manager, P.W. "SIGMA"

  Ewa Smutek

  Marek to profesjonalista, który z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością realizuje podjęte przez siebie działania. Nie potrafi działać połowicznie, gdy coś robi, to musi to być zrobione dobrze. Konsekwencja, wytrwałość, rzetelność, wiedza i doświadczenie. Znajomość social mediów na najwyższym poziomie, sprawne i poprawne działania copy, zarządzanie projektem, własne inicjatywy. Polecam Marka jako pracownika każdemu, kto ceni mądry i samodzielny zespół.

  Ewa Smutek Junior Marketing Specialist, Idealia Sp. z o. o.

  Piotr Sibiga

  Marek to prawdziwy specjalista i ekspert o Social Mediów i szeroko pojętego digital marketingu. Jego wiedzą pozwala na prowadzenie skutecznych kampanii online. Bardzo polecam współpracę z Markiem, można na tym tylko zyskać.

  Piotr Sibiga Account Manager, BRAVE BRAIN

  Jakub Jacek

  Nie mieliśmy okazji pracować razem długo, jednak podczas onboardingu Marek spisał się na medal (tak, że został w firmie na stałe!). Szybko się uczy i nowe wyzwania mu niestraszne. A gdy napotka problem, zrobi wszystko żeby go rozwiązać. Marek to ogarniacz, którego potrzebuje każdy pracodawca!

  Jakub Jacek Senior Facebook Ads Specialist digitalk