Zróbmy coś razem

W zasadzie to ja nienawidzę pracować

I tego nie robię.

Ja rozwiązuję problemy i pomagam biznesom rosnąć.

To nie jest praca.

To misja i cel, który sobie postawiłem już kilka lat temu.

Każdego dnia go realizuję.

Nie sam, tylko z moimi klientami - od samego początku budujemy partnerskie relacje.

To właśnie dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu oraz wspólnemu zaufaniu i zaangażowaniu wspólnie odnosimy sukcesy i systematycznie rośniemy.

A oto przecież w biznesie chodzi, prawda?

Jeśli zależy Ci tylko na złotych strzałach i szybkich wynikach, to lepiej nie trać tu czasu.

Jeśli szukasz zaufanego partnera, z którym chcesz długofalowo rozwijać swój biznes, trafiłeś idealnie!

Możesz do mnie zawsze zadzwonić i napisać - klientów traktuje jak partnerów!

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci rozwijać biznes długofalowo to dobrze trafiłeś/-aś!

Podziałajmy razem


Chcesz wzrostu sprzedaży? Zależy Ci na większych zyskach? Marzy Ci się rozwój biznesu na wielu płaszczyznach?

Spróbujemy połączyć siły?

Wypełnij formularz i wspólnie będziemy nad tym pracować!

  Krystian Janisz

  Od kiedy poznałem Marka - zawsze wykazywał się profesjonalizmem. Życzliwy, zawsze służy radą, gdy się o nią poprosi. Człowiek o wielu pomysłach i dużym sercu do siatkówki. Myślę, że to jaki sukces osiągnął Memoriał Wagnera jest dużą zasługą pracy, jaką wykonał Marek 👏

  Krystian Janisz Dyrektor organizacyjny w #VolleyWrocław

  Magdalena Wróbel-Gajos

  Marek jest osobą niezwykle pozytywną i pomocną. Profesjonalista w swojej branży. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Zawsze gotowy do działania, zaangażowany i konsekwentny, a przy tym szczery, przyjazny i uprzejmy. Zawsze można na niego liczyć.

  Magdalena Wróbel-Gajos General Manager Zulian Aparthotel

  Sylwia Kociszewska

  Serdecznie polecam współpracę z panem Markiem w zakresie wdrażania kampanii sponsorowanych w oparciu o narzędzia Facebook. Współpracowaliśmy przez 5 miesięcy skutecznie realizując cele sprzedażowe dotyczące różnych obszarów operacyjnych hotelu. Panie Marku, Dziękuję za zaangażowanie, pogodę ducha i profesjonalne wsparcie.

  Sylwia Kociszewska Aquila Hotele Sp. z o.o.

  Iga Socik

  Marek is a motivated, forward thinking and also intelligent Marketing Specialist who has lots of knowledge in his field. He is very thorough in everything he does and can be depended upon to get the job done. I would recommend him with any project that requires the very best in Facebook Ads execution. He learns quickly and I would love to work with Marek once again in the future!

  Iga Socik Account Manager, P.W. "SIGMA"

  Ewa Smutek

  Marek to profesjonalista, który z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością realizuje podjęte przez siebie działania. Nie potrafi działać połowicznie, gdy coś robi, to musi to być zrobione dobrze. Konsekwencja, wytrwałość, rzetelność, wiedza i doświadczenie. Znajomość social mediów na najwyższym poziomie, sprawne i poprawne działania copy, zarządzanie projektem, własne inicjatywy. Polecam Marka jako pracownika każdemu, kto ceni mądry i samodzielny zespół.

  Ewa Smutek Junior Marketing Specialist, Idealia Sp. z o. o.

  Piotr Sibiga

  Marek to prawdziwy specjalista i ekspert o Social Mediów i szeroko pojętego digital marketingu. Jego wiedzą pozwala na prowadzenie skutecznych kampanii online. Bardzo polecam współpracę z Markiem, można na tym tylko zyskać.

  Piotr Sibiga Account Manager, BRAVE BRAIN

  Lena Węglarz

  Marek to prawdziwy profesjonalista! Pomógł mi sprawić, by efekty moich działań w social media stały się naprawdę mierzalne. Odpowiedział na wszystkie zawiłe pytania i pomógł efektywnie sprofilować kampanie reklamowe. Rzeczowy, uprzejmy, o wielkiej wiedzy. Mocno polecam współpracę z nim :)

  Lena Węglarz Social Media Specialist, Cartel Foods

  Mateusz Pejas

  Jeden z najlepszych specjalistów od reklam na Facebooku i Instagramie, ale też od social mediów w ogóle, z jakimi miałem do czynienia, a obracam się w tym świecie już kilka lat. Świetnie czuje się w poszukiwaniu rozwiązań strategicznych. Wielka łatwość w pracy z "trudnymi przypadkami" biznesów - myślisz, że się nie da? Zapytaj Marka i niech on oceni! Ostoja cierpliwości i morze empatii. Nie wahajcie się z nim współpracować!

  Mateusz Pejas New Business Manager, digitalk

  Aleksandra Kowalska

  Jeśli ktoś szuka w pełni profesjonalnej osoby, która zna się na tym co robi jak mało kto, jest cierpliwa, pomocna, dokładna i dodatkowo przesympatyczna, co sprawia, że praca, przestaje być praca, a staje się przyjemnością, to nie można dokonać innego wyboru niż Marek!

  Aleksandra Kowalska Junior Media Planner, Grupa ZPR Media

  Wojciech Bernasiak

  Jeden z najlepszych specjalistów FB Ads, z którym miałem (i nadal mam) przyjemność współpracować. Mistrz optymalizacji i dowożenia wyników. Kreatywny, techniczny i maksymalnie profesjonalny.

  Wojciech Bernasiak Właściciel, View Project

  Michał Kuciński

  Współpraca z Markiem to czysta przyjemność. Zaangażowany, doświadczony i głodny wiedzy. Poświęciłbym mu swoje własne kampanie, wiedząc, że da z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

  Michał Kuciński eCommerce Marketing Consultant w Strategic Mind

  Krzysztof Kusaczuk

  Marek to człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Przychodząc do digitalk, zawsze mogłem na niego liczyć i tak zostaje po dziś dzień. Na co dzień praca z takim specjalista to nieoceniona szansa na poszerzenie arsenału umiejętności. Oby ta współpraca trwała jak najdłużej!

  Krzysztof Kusaczuk PPC Ads Specialist, digitalk

  Marta Wodzyńska

  Współpraca z Markiem to czysta przyjemność, a wspólne projekty cieszą na maxa! :) Takich specjalistów i ludzi ze świecą szukać. Bardzo pomocny, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Zawsze znajdzie czas, żeby pomóc. Mocno polecam i trzymam kciuki za dalszy rozwój!

  Marta Wodzyńska Social Ads Specialist & Facebook Certified Professional

  Marcin Grzeszczuk

  Marek to jeden z najlepszych specjalistów od digital marketingu jakiego znam. Patrzy bardzo szeroko na cały biznes klienta, zna bardzo dobrze systemy reklamowe, dzięki czemu potrafi jak nikt inny skalować biznesy z którymi współpracuje. Prywatnie to bardzo pomocny i wartościowy człowiek a współ... Zobacz więcej

  Marcin Grzeszczuk Performance Specialist w digitalk

  Zuzanna Jurkowska

  Marek to skarbnica marketingowej wiedzy! Doskonale wie, gdzie i jak kliknąć, aby dostarczyć klientom świetne wyniki sprzedażowe. Jego działania są przemyślane. Jednocześnie Marek nie boi się testować nowych ustawień, co prowadzi do jeszcze lepszych rezultatów. Wielokrotnie podpowiadał mi, jak ustawić kampanie i sugerował metody, o których wielu specjalistów nie ma pojęcia. Z całą śmiałością mogę powiedzieć, że jest jednym z najlepszych marketingowców, z jakimi miałam przyjemność współpracować.

  Zuzanna Jurkowska Service Delivery Specialist | UK market

  Mateusz Laszuk

  Marek to z pewnością jedna z najbardziej kompetentnych osób, jakie poznałem na swojej zawodowej drodze. Technicznie to najwyższa z możliwych półek, zna wszystkie zakamarki systemów reklamowych, a dodatkowo świetnie wizualizuje je na ścieżce klienta. Struktury kampanii oparte na lejkach marketingowych i loyalty loop'ach tworzył bezbłędnie zanim to było modne. Do tego sprawność działania, nieustanny feedback powodują, że współpraca z Markiem zawsze należy do przyjemności. Nie muszę chyba dodawać, że na podparcie wszystkich tez za Markiem stoi też całe portfolio świetnych wyników, którego mogłaby mu pozazdrościć niejedna agencja! Marek? TOP

  Mateusz Laszuk Coffeedesk