Menu

HypeAuditor: Sprawdź czy konto posiada fałszywych obserwatorów

5 marca 2019 - Poradnik, YouTube
HypeAuditor: Sprawdź czy konto posiada fałszywych obserwatorów

HypeAuditor pozwala analizować profile na Instagramie i YouTube pod kątem fałszywych obserwatorów, polubień czy komentarzy generowanych przez boty.

Narzędzie może okazać się użyteczne szczególnie dla osób rozważających podjęcie współpracy z influencerami. Według HypeAuditor ponad 70% spośród wszystkich influencerów kupuje obserwatorów. Właśnie z tego względu wybór odpowiedniej osoby do współpracy, która przyniesie marce realne korzyści, może okazać się bardzo trudny – HypeAuditor ma ułatwić to zadanie!

Jakie dane o użytkownikach dostarcza HypeAuditor?

HypeAuditor porównuje również zaan.

hypeauditor engagement

hypeauditor - growth

Wykres wzrostu obserwujących (Follower Growth) → narzędzie dostarcza dane o tym, jak zmienia się liczba kont obserwujących danego użytkownika (czy proces ten przebiega stopniowo) oraz jak wielu fanów zdobył (bądź stracił) w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Dodatkowe informacje o HypeAuditor

HypeAuditor nie analizuje kont prywatnych oraz takich, które posiadają mniej niż 1 000 obserwatorów. Narzędzie jest płatne. Tylko pierwszy raport otrzymamy darmo, później konieczny jest zakup tzw. tokenów. Wykorzystując jednego tokena na miesiąc, uzyskasz dostęp do raportu zawierającego dane dot. wybranego konta.

Powyżej opisane zostały najważniejsze funkcjonalności oferowane przez HypeAuditor. Tak jak już wcześniej wspomniano, narzędzie pomaga przede wszystkim w wyborze najlepszego influencera – takiego, który posiada spore grono autentycznych odbiorców, do których i my chcemy dotrzeć, nawiązując z nim współpracę. Możesz przetestować działanie tego narzędzia, wchodząc na stronę https://hypeauditor.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *